Deze in de populaire wijk Leidschenveen gelegen eengezinswoning heeft wel heel veel te bieden, denk hierbij o.a. aan een luxe keukenopstelling met inbouwapparatuur, moderne badkamer, grotendeels aluminium kozijnen, een dakkapel (2020) en heerlijk zonnige achtertuin. Met goede isolatiewaardes, HR++ glas, energielabel A en 6 zonnepanelen (2021) is deze woning klaar voor de toekomst! Op steenworp afstand bevindt zich winkelcentrum ”’t Hoge Veen” met diverse winkels, supermarkten en horeca.
Door de goede uitvalswegen en openbaar vervoer praktisch voor de deur, zijn het centrum Van Den Haag en grote steden zoals Rotterdam, Delft en Zoetermeer zeer snel en goed bereikbaar.
Indeling
Begane grond:
Flinke voortuin met sierbestrating en vaste plantenbakken. Entreehal met meterkast, trapopgang en moderne toiletruimte. De aan de achterzijde gesitueerde woonkamer van ca. 27m² beschikt over een schuifpui, hetgeen zorgt voor een prachtige lichtinval. De voorgelegen keuken is ingericht met een luxe parallelopstelling voorzien van de volgende inbouwapparatuur: combimagnetron, koel-/vriescombinatie, vaatwasser, gaskookplaat en afzuigschouw. De gehele begane grondvloer is belegd met laminaat. De diepe, zonnige achtertuin is een lust voor het oog en aangelegd met schuttingen, sierbestrating, een houten berging en achterom.
1e verdieping:
Overloop met toegang tot de aan de voorzijde gelegen, modern uitgevoerde badkamer, welke is ingericht met een inloopdouchecabine, zwevend toilet, wastafelmeubel en buitenraam. De naastgelegen slaapkamer is ca. 8m² groot. De aan de achterzijde gesitueerde ouderslaapkamer is maar liefst ca. 22m² groot en kan desgewenst worden teruggebracht tot de 2 oorspronkelijke slaapkamers. De slaapkamers en overloop zijn belegd met laminaat.
2e verdieping:
Grote open zolderruimte van ca. 21m² met laminaatvloer, dakkapel met kunststof kozijnen en aparte was-/stookruimte met de opstelplaatsen voor de wasmachine en HR cv combiketel (2021).
Bijzonderheden:
– Moderne keukenopstelling en badkamer.
– 3 grote slaapkamers (inclusief zolder met dakkapel), 4 mogelijk.
– Bijna volledig aluminium en kunststof kozijnen met HR ++ glas.
– Energielabel A en 6 zonnepanelen.
– Uitstekende ligging met openbaar vervoer en winkelcentrum op steenworp afstand.
– erfpacht is eeuwigdurend afgekocht.
Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op de website van NVM Haaglanden.